Witamy na stronie sklepu internetowego Perfumy4net.pl

Nasza przygoda z perfumami zaczęła się w 2010r.

Choć jesteśmy firmą z niedużym stażem w tej branży to kładziemy duży nacisk na zapewnienie naszym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa pozwala zwiększać nam ilość nowych klientów oraz umacnia nasze miejsce wśród wiodących sklepów internetowych.

W naszej ofercie posiadamy produkty ważnych i prestiżowych marek czołowych projektantów takich jak: Hugo Boss, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Giorgio Armani, Christian Dior oraz wszystkich innych liczących się w branży mody i perfum. Z każdym kolejnym zamówieniem poszerzamy gamę dostępnych produktów oraz sprowadzamy nowości wchodzące na rynek.

Wszystkie nasze produkty są oryginalne i wolne od wad. Zaopatrujemy się tyko i wyłącznie u licencjonowanych dystrybutorów mających swoje siedziby w krajach Unii Europejskiej.

Dbamy o to aby zamówione przez Państwa produkty docierały pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie. W naszej ofercie wysyłkowej znajdą Państwo klika możliwych wariantów dostarczenia zamówionych pozycji. Umożliwia to każdemu Klientowi indywidualnie dopasować do własnych potrzeb sposób wysyłki.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Facebook